1. KAS IR SĪKDATNE? 

Sīkdatne ir neliela datne (marķieris), kas tiek saglabāta un nolasīta ierīcē, piemēram, tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā, neatkarīgi no izmantotās ierīces veida (dators, viedtālrunis, planšetdators utt.).

Šajā politikā mēs izmantojam terminu “sīkdatne”, lai apzīmētu visus Jūsu ierīcē saglabātos un nolasītos marķierus.

2. SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR PIEKRIŠANU 

Dažu sīkdatņu saglabāšanai vai nolasīšanai nav nepieciešama iepriekšēja piekrišana, vai nu tāpēc, ka tās neapstrādā nekādus ar Jums saistītus personas datus, vai arī tāpēc, ka tās ir obligāti nepieciešamas Jūsu pieprasītā pakalpojuma sniegšanai. 

Jūsu piekrišana ir nepieciešama tādu sīkdatņu saglabāšanai vai nolasīšanai, kuras neatbilst iepriekšminētajam aprakstam. 

Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret mūsu sīkdatņu saglabāšanu vai nolasīšanu, dzēšot tās no savām ierīcēm vai mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. 

3. KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM? 

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes turpmāk aprakstītajiem mērķiem. 


  • Sesijas sīkdatnes 

Tās ir sīkdatnes, kas nepieciešamas mūsu mājaslapas/lietotnes darbības nodrošināšanai. Tās ļauj Jums izmantot mūsu mājaslapas/lietotnes galvenās funkcijas (piemēram, piekļuve Jūsu kontam). Bez šīm sīkdatnēm Jūs nevarēsiet pareizi izmantot mūsu mājaslapu/lietotni. Šīs sīkdatnes attiecas tikai uz mūsu mājaslapas/lietotnes darbību. Jūs varat iebilst pret šīm sīkdatnēm un tās izdzēst, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, taču Jūsu lietotāja pieredze var pasliktināties. 

Tas attiecas uz turpmāk norādītajām sīkdatnēm: 

Sīkdatnes nosaukums Apkopotie dati Mērķis Uzglabāšanas laiks 
PHPSESSIDNavSīkdatne lietotāja sesijas izveidei un sesijas stāvokļa datu noteikšanai.Sesijas beigas
  • Funkcionālās sīkdatnes 

Tās ir sīkdatnes, kas ļauj arhivēt mūsu mājaslapas/lietotnes pārlūkošanas preferences, saglabājot dažādus iestatījumus, kurus izvēlējāties pēdējā apmeklējuma laikā. Tādējādi mēs varam tos Jums atkal ieteikt, lai vienkāršotu mūsu mājaslapas/lietotnes pārlūkošanu (piemēram, standarta vai mobilajām ierīcēm optimizētā mājaslapas/lietotnes versija). Jūs varat iebilst pret šīm sīkdatnēm un tās izdzēst, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, taču Jūsu lietotāja pieredze var pasliktināties. 

Tas attiecas uz turpmāk norādītajām sīkdatnēm:

Sīkdatnes nosaukumsApkopotie datiMērķisUzglabāšanas laiks
tarteaucitronPiekrišana katram pakalpojumamReģistrē jūsu piekrišanu vai atteikumu katram pakalpojumam, ko izmanto šī vietne.1 GADS
__atuvcNavSaistīts ar logrīku AddThis, kas ir integrēts, lai lietotāji varētu kopīgot saturu dažādos sociālajos tīklos.1 MĒNESIS
__atuvsNavSaistīts ar logrīku AddThis, kas ir integrēts, lai lietotāji varētu kopīgot saturu dažādos sociālajos tīklos.30 MINUTES
pll_languagePēdējā lietotā valodaTiek izmantots, lai saglabātu valodas uzstādījumus.1 GADS
  • Analītiskās sīkdatnes 

Šīs sīkdatnes mūs informē par mūsu mājaslapas/lietotnes izmantojumu un veiktspēju, un ļauj mums sagatavot statistiku par plūsmas apjomu un dažādu mūsu mājaslapas/lietotnes elementu (apmeklētā satura un apmeklētāju ceļu) izmantojumu, ļaujot padarīt mūsu pakalpojumus interesantākus un lietotājam draudzīgākus (lapas vai sadaļas, kuras visbiežāk tiek apskatītas, lasītākie raksti utt.). 

Saņemot Jūsu piekrišanu, juridiskā persona uzglabās sīkdatnes, kas ļaus apkopot turpmāk tabulā aprakstītajiem mērķiem nepieciešamo informāciju. 

Sīkdatnes nosaukumsApkopotie datiMērķisUzglabāšanas laiks
_pk_ses*MatomoIt is used to store a unique session ID.Session
_pk_id*MatomoIt is used to store a unique client ID.Session

4. TREŠĀS PUSES SĪKDATNES  

Šīs mājaslapas turpmāk uzskaitītās funkcijas izmanto trešo pušu piedāvātos pakalpojumus (Twitter plūsmas un video).

Ja jūs sniedzat savu piekrišanu , šīs trešās puses uzglabās sīkfailus, kas ļaus jums apskatīt šo trešo pušu iestrādāto saturu tieši vietnē www.servier.lv vai koplietot mūsu saturu.

Lietojot šīs sīkdatnes, šīs trešās puses apkopos un izmantos Jūsu pārlūkošanas datus saviem mērķiem saskaņā ar viņu konfidencialitātes politiku. Jūs varat sniegt vai atsaukt savu piekrišanu globālā mērogā vai pēc mērķa, izmantojot Sīkdatņu iestatījumu paneli:

Konfigurēt manus uzstādījumus

5. KĀ KONFIGURĒT PĀRLŪKPROGRAMMAS, VIEDTĀLRUŅA VAI PROGRAMMATŪRAS KOMPONENTUS?

Jebkuras iestatījumu izmaiņas var izmainīt mūsu mājaslapas/lietotnes pārlūkošanas pieredzi un Jūsu piekļuves nosacījumus noteiktiem pakalpojumiem/funkcijām, kurām nepieciešamas sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atļaut vai atteikt sīkdatņu ierakstīšanu savā ierīcē un mainīt ierīces iestatījumus. 

 
Ja piekritīsiet sīkdatņu ierakstīšanai pārlūkprogrammā, tās tiks saglabātas tam paredzētajā ierīces mapē. 

 
Ja atteiksieties ierakstīt sīkdatnes savā ierīcē vai dzēsīsiet jau ierakstītās sīkdatnes, Jūs vairs nevarēsiet izmantot noteiktas funkcijas, kuras ir nepieciešamas konkrētu mūsu mājaslapas/lietotnes sadaļu pārlūkošanai. Visās situācijās, kurās tas ir iespējams, mēs atsakāmies no jebkādas atbildības par jebkādām sekām, kas saistītas ar mūsu mājaslapas/lietotnes pasliktinātu darbību, kas izriet no tā, ka mums nav iespējams uzglabāt vai iepazīties ar to darbībai nepieciešamajām sīkdatnēm, kuras esat izdzēsuši vai noraidījuši. 

Kā konfigurēt pārlūkprogrammu?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes pēc noklusējuma. Tomēr Jūs varat izlemt bloķēt šīs sīkdatnes vai lūgt pārlūkprogrammu Jūs informēt, kad mājaslapa mēģina instalēt sīkdatni Jūsu ierīcē. 

 
Lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni, lai konfigurētu sīkdatņu iestatījumus atbilstoši Jūsu vēlmēm. Saites uz sīkdatņu iestatīšanas instrukcijām galvenajām pārlūkprogrammām ir norādītas turpmāk: 

Kā konfigurēt konfidencialitātes iestatījumus viedtālrunī/planšetdatorā? 

Jūs jebkurā laikā varat mainīt viedtālruņa/planšetdatora konfidencialitātes iestatījumus. 

Saites uz konfidencialitātes iestatījumu konfigurēšanas instrukcijām: